• Описание
  • Программа
  • Цена и условия
  • Отзывы

Радомишль

Ми пропонуємо вам доторкнутися до історії українського народу та відчути зв'язок з нашими предками, відвідавши унікальний замок Радомишль. Ви станете почесними гостями єдиного в Східній Європі музею домашньої ікони¸ і побачите біля 5000 експонатів. Деякі з ікон ви не побачите більше ні де в світі. Однією з таких є ікона Миколая Чудотворця з каменя. Вона має величезну енергетику і мабуть тому ніколи не буває холодною. 

Наступним пунктом замку буде середньовічна трапезна. На стінах трапезної зображені старовинні географічні та військові карти. На картах ви побачите якою була Україна Європа та Світ  в ті часи.  

Далі ви відвідаєте келії замку¸ відчуєте акустику концертного залу та підніметесь на башту звідки ви побачите Острів любові¸ вдарите в дзвін та загадаєте бажання¸ яке обов’язково збудеться!

Після екскурсійних заходів для вас проведуть майстер – шоу з виготовлення папіру. Під час шоу ви побачите всі етапи виготовлення паперу та й самі станете учасниками процесу. В кінці шоу кожен отримує лист паперу. Саме таким папіром  користувались  ченці Києво-Печерської лаври. На останок ви прогуляєтесь чудовим парком замку та зробите яскраві фото.

 Музей Космонавтики ім. Корольова в місті Житомир

Після Радомишля ви відвідаєте музей Космонавтики ім. Корольова в місті Житомир. Впевнені, що не аби який інтерес у вас викликають представлені в експозиції справжній, місцями обгорілий спускний апарат космічного корабля «Союз-27» з автографами космонавтів В. Джанібекова і Г.Гречка; 9 міліграмів місячного грунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Луноход-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину; польотні речі космонавтів, космічна їжа тощо.

Програма екскурсії:

Друзі, до вашої уваги ТУР «ЦІКАВИНКИ ЖИТОМИРЩИНИ»! Це контраст світів і вражень, давнина і сучасність, старовинний замок і космічні ракети. Радомишль та Музей космонавтики!Покажіть дітям та й собі нагадайте) велич української історії, природи, науки і техніки.

Вранці, о 08.00 годині збір гурупи. Місце збору визначається за бажанням учасників туру.

Переїзд до історико - культурного комплексу "Радомишль". Під час відвідань на вас чекає огляд замку Радомишль та його залів – середньовічної трапезної¸ виставкових залів з експозицією старовинних українських ікон¸ папірні та мануфактури¸ відвідування башти замку¸ прогулянка ландшафтним парком. Майстер – шоу по виготовленню паперу. Сувенір. 

Переїзд до міста Житомир. Обід. Після обіду відвідування музею космонавтики ім. С.П.Корольова. До вашої уваги справжній, місцями обгорілий спускний апарат космічного корабля «Союз-27» з автографами космонавтів В. Джанібекова і Г.Гречка; 9 міліграмів місячного грунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Луноход-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину; польотні речі космонавтів, космічна їжа тощо. Всього понад 5 000 тисяч експонатів.

Повернення до дому.

 

Вартість екскурсії становить 550 грн/особа

У вартість екскурсії включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом
  • вартість екскурсійних білетів
  • майстер - шоу виготовлення папіру
  • сувенір кожному учаснику шоу (лист папіру)
  • обід
  • страховка
  • супроводжувач від фірми

 

comments powered by HyperComments

Для заказа обратного звонка, пожалуйста, заполните форму ниже:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

Тема разговора:

Удобное время звонка: *
с по

Для заказа тура укажите свои контактные данные:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

E-Mail: *

Город проживания: *

Дата начала тура:

Количество человек:

Комментарий:

Ваше сообщение будет обработано в скором времени